Aktuality

Motokárová sezóna 2011 odstartována

Rate this item
(0 votes)

Velmi dobrý nápad organizátorů „Memoriálu Jiřího Krejčiříka“ , že od letošního roku bude tento podnik zahajovacím motokárovým závodem sezony v ČR , se včera (sobota 2.4.2011) zrealizoval poprvé.  Dobrému průběhu tohoto závodu napomohlo krásné počasí. Organizace memoriálu  se ujal již tradičně Jiří Matějček a  při organizací vlastního závodu pomáhala skupina lidí kolem Václava Kudrleho.  Sobotní závod memoriálu se nesl opravdu ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, což je v posledních letech na motokárových závodech v ČR docela dost vzácný jev. Myšlenka zahájení domácí sezony právě „Memoriálem Jiřího Krejčiříka“ jako volným závodem  je velmi dobrá. Pokud by v příštích letech byl brán tento závod se vší vážností a získal by své pevné místo v českém kalendáři závodů, mohla by se z toho stát prospěšná tradice. Na motokárové dráze se v Písku odjel pěkný a hodnotný závod, který byl vypsán pro kategorie KZ2, Honda GX 390, ROK a Rotax. V hlavní kategorii KZ2 se stal jasným a celkovým vítězem Martin Doubek z Orion Racing teamu. Protože se stal Martin vítězem již podruhé za sebou , tak získal hlavní putovní pohár od rodiny Krejčiříků již natrvalo.  Po vyhlášení výsledků memoriálu , probíhala v připraveném zázemí společná zábava se vzpomínkou na motokárové úspěchy Jiřího Krejčiříka.